• Galego
  • Español
  • English

Titores e Profesores

COLEXIO MARISTA SANTA MARÍA  Curso 2016-17

Clases de INFANTIL, EDUCACIÓN ESPECIAL y PRIMARIA

CLASE TITOR/A – Profesor/a

EI 4ºA Dna. Patricia Silva Crespo psilva@maristasourense.com
EI 4ºB Dna. María José Fortes Ramos mjfortes@maristasourense.com
EI 4ºC Dna Laura García Martínez lgarcia@maristasourense.com
EI 5ºA Dna. Isabel Gómez López migomez@maristasourense.com
EI 5ºB Dna Mª Antonia Telle Álvarez matelle@maristasourense.com
EI 5ºC Dna. Mª Rosa Dalama González mrdalama@maristasourense.com
EI 6ºA D. Javier F. Velo Rodríguez jvelo@maristasourense.com
EI 6ºB Dna. Iria Rodríguez Rodríguez. irodriguez@maristasourense.com
EI 6ºC Dna. Sandra Salgado Rodríguez ssalgado@maristasourense.com

Ed. Especial Dna Alba Costa López acosta@maristasourense.com

EP 1ºA Dna. Carmela González Veiga. mcgonzalez@maristasourense.com
EP 1ºB Dna. Rosa Jácome Pumar. rmjacome@maristasourense.com
EP 1ºC Dna Laura González Iglesias. lgonzalez@maristasourense.com
EP 2ºA Dna Esther García Sanz. megarcia@maristasourense.com 
EP 2ºB Dna. Eva Blanco Sousa. eblanco@maristasourense.com
EP 2ºC Dna. Mª Concepción Rodríguez Real. mcrodriguez@maristasourense.com
EP 3ºA Dna. Mª José Avendaño Muñoz mjavendano@maristasourense.com
EP 3ºB Dna. Elizabeth Parry eparry@maristasourense.com
EP 3ºC D. Óscar Carnero Lorenzo ocarnero@maristasourense.com
EP 4ºA H. Ángel Cuevas Pérez acuevas@maristasourense.com
EP 4ºB Dna. Ana Rosa Paz Pereira arpaz@maristasourense.com
EP 4ºC Dna. Luisa Devesa González. ldevesa@maristasouresnse.com
EP 5ºA D. Oscar Fernández Pérez.  ofernandez@maristasourense.com
EP 5ºB Dna. Mª Montserrat Calzón Carril.  mmcalzon@maristasourense.com
EP 5ºC D.  Julio Fernández Iglesias. jfdeziglesias@maristasourense.com
EP 6ºA Dna. Ariana Dopazo Fernández. adopazo@maristasourense.com
EP 6ºB Dna. Ángeles González Pérez. magonzalez@maristasourense.com
EP 6ºC D. Daniel Pato López. dpato@maristasourense.com

Profesores NO TUTORES Primaria
D. Antonio Blanco Rodríguez ablanco@maristasourense.com
Dna Rosa Mª Fernández Gómez rmfernandez@maristasourense.com
Dna. Mª Soledad Gómez Pérez msgomez@maristasourense.com
D. Emilio Rodríguez Delgado erodriguez@maristasourense.com
D. Manuel Sánchez Rodríguez msanchez@maristasourense.com
Dna. Laura Andrés Nieto. landres@maristasourense.com
Dna. Monserrat Vázquez Domínguez mvazquez@maristasourens.com
Dna. Mª Luz Rodríguez Rodríguez mlrodriguez@maristasourense.com

CLASES DE SECUNDARIA E BACHARELATO

CLASE TITOR/A – Profesor/a
ESO 1ºA Dna. Carmen Sola Ananín csola@maristasourense.com
ESO 1ºB Dna. María Bobillo Añel mbobillo@maristasourense.com
ESO 1ºC Dna. Ana Martín Tolivia amartin@maristasourense.com
ESO 2ºA D. Pablo García Ramos pgarcia@maristasourense.com
ESO 2ºB Dna. Elísabet María Novoa González emnovoa@maristasourense.com
ESO 2ºC Dna. Anxela Fernández Arana afernandez@maristasourense.com
ESO 3ºA Dna. Rebeca González González rgonzalez@maristasourense.com
ESO 3ºB H. Rafael Gómez Ruiz rgomez@maristasourense.com
ESO 3ºC Dna Divina Dacal Blanco ddacal@maristasourense.com
ESO 4ºA D. José Manuel Grande Fernández. jmgrande@maristrasourense.com
ESO 4ºB Dna. MªEsther Vázquez González mevazquez@maristasourense.com
ESO 4ºC D. Sergio Murias Gil smurias@maristasourense.com
BAC 1ºA D. José Ramón Domínguez Rodríguez jrdominguez@maristasourense.com
BAC 1ºB D. Roberto Baltar Novoa rbaltar@maristasourense.com
BAC 1ºC D. Fabio Tabarés Santalices. ftabares@maristasourense.com
BAC 2ºA D. José Carlos Domínguez Alonso jcdominguez@maristasourense.com
BAC 2ºB Dna. María Pérez Caballero mperez@maristasourense.com
BAC 2ºC Dna. Pilar Fernández Blanco mpfernandez@maristasourense.com

Profesores No tutores ESO e Bach
D. Fernando Ampudia Alonso fampudia@maristasourense.com
D. Xosé Miguel Barrio Rodríguez xmbarrios@maristasourense.com
D. José Ramón Blanco Alvarez jrblanco@maristasourense.com
D. Antonio Cortés Ferreiro acortes@maristasourense.com
D. Prudencio Donado Zanca pdonado@maristasourense.com
D. Pedro Fernández Cortés pfernandez@maristasourense.com
D. Francisco Javier Limia Gardón fjlimia@maristasourense.com
D. Emilio Rodríguez Delgado erodriguez@maristasourense.com
D. Alfredo Veiga Fernández aveiga@maristasourense.com
Dna. Iria Fernández Cid. ifernandez@maristasourense.com
D. Antonio Otero Franco. aotero@maristasourense.com
Dna. Cruz Bello Peón. mcbello@maristasourense.com