• Galego
  • Español
  • English

Titores e Profesores

COLEXIO MARISTA SANTA MARÍA  Curso 2017-2018

Clases de INFANTIL, EDUCACIÓN ESPECIAL y PRIMARIA

CLASE TITOR/A – Profesor/a
EI 4ºA D. Javier F. Velo Rodríguez. jvelo@maristasourense.com
EI 4ºB Dna. Iria Rodríguez Rodríguez. irodriguez@maristasourense.com
EI 4ºC Dna. Sandra Salgado Rodríguez. ssalgado@maristasourense.com
EI 5ºA Dna. Patricia Silva Crespo. psilva@maristasourense.com
EI 5ºB Dna. María José Fortes Ramos. mjfortes@maristasourense.com
EI 5ºC Dna. Laura García Martínez. lgarcia@maristasourense.com
EI 6ºA Dna. Isabel Gómez López. migomez@maristasourense.com
EI 6ºB Dna. Mª Antonia Telle Álvarez. matelle@maristasourense.com
EI 6ºC Dna. Mª Rosa Dalama González. mrdalama@maristasourense.com

Ed. Especial Dna. Alba Costa López. acosta@maristasourense.com
Auxiliar Ed. Especial Dna. Beatriz Durán Ferreiro. bduran@maristasourense.com

EP 1ºA Dna Laura Andrés Nieto. landres@maristasourense.com
EP 1ºB Dna. Eva Blanco Sousa. eblanco@maristasourense.com
EP 1ºC Dna. Mª Concepción Rodríguez Real. mcrodriguez@maristasourense.com
EP 2ºA Dna. Carmela González Veiga. mcgonzalez@maristasourense.com
EP 2ºB Dna. Rosa Jácome Pumar. rmjacome@maristasourense.com / D. Mario Seoane Fernández. mseoane@maristasourense.com
EP 2ºC Dna. Laura González Iglesias. lgonzalez@maristasourense.com
EP 3ºA H. Ángel Cuevas Pérez. acuevas@maristasourense.com
EP 3ºB Dna. Mª Esther García Sanz. megarcia@maristasourense.com
EP 3ºC Dna. Luisa Devesa González. ldevesa@maristasouresnse.com
EP 4ºA Dna. Mª José Avendaño Muñoz. mjavendano@maristasourense.com
EP 4ºB Dna. Elizabeth Parry. eparry@maristasourense.com
EP 4ºC D. Óscar Carnero Lorenzo. ocarnero@maristasourense.com
EP 5ºA Dna. Ariana Dopazo Fernández. adopazo@maristasourense.com
EP 5ºB Dna. Ana Rosa Paz Pereira. arpaz@maristasourense.com
EP 5ºC D. Daniel Pato López. dpato@maristasourense.com
EP 6ºA D. Óscar Fernández Pérez. ofernandez@maristasourense.com
EP 6ºB Dna. Ángeles González Pérez. magonzalez@maristasourense.com
EP 6ºC D.  Julio Fernández Iglesias. jfdeziglesias@maristasourense.com

Profesores NO TUTORES Primaria
D. Antonio Blanco Rodríguez. ablanco@maristasourense.com
Dna. Rosa Mª Fernández Gómez. rmfernandez@maristasourense.com
Dna. Mª Soledad Gómez Pérez. msgomez@maristasourense.com
D. Emilio Rodríguez Delgado. erodriguez@maristasourense.com
D. Manuel Sánchez Rodríguez. msanchez@maristasourense.com
Dna. Montse Calzón Carril. mmcalzon@maristasourense.com
Dna. Monserrat Vázquez Domínguez. mvazquez@maristasourense.com
Dna. Raquel Casas Vázquez. rcasas@maristasourense.com
Dna. Lorena Quintas Crespo. lquintas@maristasourense.com

CLASES DE SECUNDARIA E BACHARELATO

CLASE TITOR/A – Profesor/a
ESO 1ºA Dna. Elísabet María Novoa González. emnovoa@maristasourense.com
ESO 1ºB Dna. Cruz Bello Peón. mcbello@maristasourense.com
ESO 1ºC Dna. Anxela Fernández Arana. afernandez@maristasourense.com
ESO 2ºA D. Roberto Baltar Novoa. rbaltar@maristasourense.com
ESO 2ºB D. Pablo García Ramos. pgarcia@maristasourense.com
ESO 2ºC D. José Ramón Domínguez Rodríguez. jrdominguez@maristasourense.com
ESO 3ºA Dna. Rebeca González González. rgonzalez@maristasourense.com
ESO 3ºB H. Rafael Gómez Ruiz. rgomez@maristasourense.com
ESO 3ºC Dna. Divina Dacal Blanco. ddacal@maristasourense.com
ESO 4ºA D. José Manuel Grande Fernández. jmgrande@maristrasourense.com
ESO 4ºB Dna. Mª Esther Vázquez González. mevazquez@maristasourense.com
ESO 4ºC D. Sergio Murias Gil. smurias@maristasourense.com
BAC 1ºA Dna. Ana Martín Tolivia. amartin@maristasourense.com
BAC 1ºB D. Fabio Tabarés Santalices. ftabares@maristasourense.com
BAC 2ºA D. José Carlos Domínguez Alonso. jcdominguez@maristasourense.com
BAC 2ºB Dna. María Pérez Caballero. mperez@maristasourense.com
BAC 2ºC Dna. Pilar Fernández Blanco. mpfernandez@maristasourense.com

Profesores No tutores ESO e Bach
D. Fernando Ampudia Alonso. fampudia@maristasourense.com
D. José Ramón Blanco Alvarez jrblanco@maristasourense.com
D. Antonio Cortés Ferreiro acortes@maristasourense.com
D. Prudencio Donado Zanca pdonado@maristasourense.com
D. Pedro Fernández Cortés pfernandez@maristasourense.com
D. Francisco Javier Limia Gardón fjlimia@maristasourense.com
D. Alfredo Veiga Fernández aveiga@maristasourense.com
D. Lucas Blanco Atrio. lblanco@maristasourense.com
Dna. Lucía Gómez Crespo. lgomez@maristasourense.com
Dna. Lydia Castro Núñez. lcastro@maristasourense.com
D. Xan González Salgado. xgonzalez@maristasourense.com